Deprecated: Required parameter $subject follows optional parameter $from in /var/www/html/administrator/components/com_breezingforms/libraries/crosstec/functions/helpers.php on line 371

Deprecated: Required parameter $body follows optional parameter $from in /var/www/html/administrator/components/com_breezingforms/libraries/crosstec/functions/helpers.php on line 371

Výuka kytary Královéhradecko

Kde se učit na kytaru v Hradci Králové? Lektor kytary, vhodné pro děti i všechny věkové kategorie, soukromá výuka, mohu přijet.

Máte-li zájem o výuku hry na kytaru, jste začátečník nebo mírně pokročilý a bydlíte v Hradci Králové nebo okolí Hořice, Lázně Bělohrad, Miletín, Dvůr Králové nad Labem, prohlédněte si volné termíny a případně mě prosím kontaktujte pro více informací.

Mám 12 let praxe s lektorstvím kytary - na dvou Základních uměleckých školách (ZUŠ), ve volnočasových centrech (kytarové kroužky) a také v soukromé výuce. Věnuji se rovněž koncertní činnosti a jakožto vystudovaný učitel pro 1. stupeň ZŠ, považuji metodický a profesionální přístup za samozřejmost.

Rád se přizpůsobím Vašim cílům, případně Vám pomohu si je lépe stanovit. Je tedy možné pojmout výuku z hlediska dosažení přípravy na odborné studium hry na nástroj (hra z not, teorie, technika, klasická hra), ale stejně tak Vás mohu připravit na hraní "pro radost", tedy zaměřit se především na akordické a rytmické doprovody písní, které si sami zvolíte.

Nabízím možnost soukromé výuky hry na kytaru, uvítám i nabídku lektorství hry na nástroj v různých institucích (ZUŠ, CVČ, ...).

Pokud hledáte učitele na kytaru pro kamaráda cizince, zvládnu hodinu v angličtině a s občasnými obtížemi i ve francouzštině.

V případě soukromé výuky na královéhradecku a okolí mohu přijet za Vámi, nebo poskytnout učební prostory. Upřednostním, co Vám více vyhovuje.


Časté dotazy

Nevadí, že jsem úplný začátečník?

Nevadí. Lekce jsou i pro úplné začátečníky.

Jsou lekce věkově omezené?

Mělo by Vám být 6 let a více

Kde bude výuka probíhat?

U Vás doma nebo v mých výukových prostorách, případně na jiném, smluveném místě (za příznivého počasí klidně i v parku)

Zatím nemám kytaru...

Rád Vám pomohu s výběrem i koupí kytary.

Výuka kytary - Volné termíny

PO: 10:00 - 13:00, 16:30 - 17:30
ÚT: 10:00 - 15:00
ST: 10:00 - 15:00Nezávazná poptávka lekcí kytary

Kontaktní informace (povinná sekce)
Podrobnosti (volitelná sekce)
Tento krok můžete přeskočit, doporočuji však vyplnit alespoň některé údaje, většinou to šetří čas oběma stranám.


captcha
Powered by BreezingForms
 
default index loaded