Další vzpomínkový večer na Karla Kryla se uskutečnil v líbezných prostorách sálu městské části Brno - střed.

I přes již tradiční neúčast mladé genarace (myslím cca 30 let a méně), tento nelichotivý fakt nic neubral na příjemné atmosféře, ve které se zpívaly Krylovy písně známé, ale i takové, které se toliko nevryly do širšího povědomí veřejnosti.

Děkuji všem za účast, mé zvláštní poděkování patří Beatě Bocek, za tvořivou a osobitou interprataci Karlových písní a také Vladimíru Dzurjovi a paní Hance, kteří vše zorganizovali a také zajistili vynikající občerstvení. Přeji úspěch dalším ročníkům VKK, aby se nezapomínalo na tvorbu jedinečného básníka a písničkáře, jehož odkaz je i v dnešní době stále velmi inspirativní, přínosný a aktuální.

Napsat komentář (0 Komentáře)

Přehrál jsem celý svůj repertoár a atmosféra i účast předčila má očekávání. Pořadatelé byli moc laskaví, pohostili mě svařákem a výbornou hruškovicí. Na pódiu teplíčko, zvuk kvalitní.

Jen škoda, že jsem těch koncertů v Pelhřimově nestihl více, když jsem bydlel kousk odtud. Ale to už je asi úděl a z Prahy to taky není nepřekonatelně daleko. Takže doufám, že si zde zase zahraji, a jak naznačili pořadatelé, mohlo by to být již někdy v létě 2015.

Všem moc děkuji!

Napsat komentář (0 Komentáře)