Již několik let mě mrzí dosud nevydané CD a menší množství koncertů, než bych si přál. Bojuji, snažím se, jak jen mi to práce a volný čas dovolí. Musím však přiznat, že sám na to nestačím a potřebuji pomocnou ruku.

Přihlásil jsem se tedy do soutěže Vysočina hledá talent.

Postoupil jsem do semifinále, kde se na mě štěstí usmálo a byl jsem vybrán porotou mezi deset finalisů soutěžě.

Nyní už je osud finalistů plně v rukách veřejnosti - právě ona rozhodne svým hlasováním přes internet o mém celkovém umístění!!!.

Hlasování probíhá na webu www.vysocinahledatalent.cz

Sytém hlasování je poněkud odlišný v tom, že každý může hlasovat jednou denně, tedy pokud mě chcete podpořit, každý den mi můžete poslat právě jeden hlas. Celý proces trvá zhruba 3 minuty.

Finálové kolo proběhne v pátek 7. března, v nově otevřeném klubu KD Tunell, kde každý finalista zahraje dvě skladby a ješte tento večer je možné hlasovat, a to i pokud budete přímo na místě, protože v sousedním klubu Ježek bude pro tento účel hlasovací počítač.

Informace o finálovém kole a dalších soutěžících najdete v koncertech.

Rozhovor pro rádio Vysočina

Každý finalista se také zúčastní nebo již zúčastnil rozhovoru pro rádio Vysočina. Jedná se o pořad Ranní show s Jirkou a Helou. Na mě přijde řada ve středu 5. března od 8:00. Už se moc těším a budete-li mít zrovna možnost poslouchat rádio, nezapomeňte!

Děkuji Vám za podporu a budu velice potěšen, pokud mi dáte svůj hlas a přijdete mě osobně podpořit na finálový večer!